EX-20-white

Kontaktujte nás

A. S. Jegorova 2, 984 01 Lučenec-Opatová pri Lučenci

Sledujte nás

PSSSST Tu sa zbiera odpad

PSSSST Tu sa zbiera odpad

Batériový balík E-POWER je medzi kabínou vodiča a zásobníkom karosérie VARIOPRESU.

Mestská spoločnosť StadtreinigerKASSEL vybavili svoje nové vozidlo na zber odpadu ECOPOWEROM- možnosťou od FAUN.

Nepretržitá optimalizácia bilancie životného prostredia pri mestskej vlastnej prevádzke má vysoký kredit .“ Pri našej flotile vozidiel investujeme do emisne optimálnych vozidiel a už dnes redukujeme spotrebu paliva optimálnym plánovaním trás a tréningom vodičov. S novou nakladacou technikou od FAUN by sme chceli rozšíriť šetriaci potenciál pri spotrebe paliva“- oznamuje Gerhard Halm , vedúci prevádzky čistenia mesta Graz.

FAUN ponúka a možnosťami ECO POWERU „ E-POWER“ vhodné riešenie pre pokles pohonných látok pri vozidlách zberajúcich odpad. S „E-POWEROM“ „ pripojením procesu“ sadou batérií spotrebujú vozidlá zberajúce odpad menej paliva a súčasne znižujú emisie hluku. Balík batérií dodáva energiu pre elektrický pohon konštrukcie a vyklápača na vozidle. Šetrenie energie E-POWERA činí v priemere 20 percent. Balík batérií sa môže znovu dobiť v noci v dobe malého odberu elektrickej energie.

Mestské čističe Kassel sa teda rozhodli pre variantu vozidla na zber odpadu, ktorá šetrí životné prostredie.

Typ konštrukcie: VARIOPRESS s E- POWEROM
Podvozok: Daimler, Econic EURO 6
Frakcia: zvyškový odpad

Daniel VICK poverený odbytom FAUN

„Ako spoľahlivý kompetentný partner pre vozidlá na zber odpadu je kombinácia VARIOPRESS s E-POWEROm optimálna pre nasadenie v mestských oblastiach. Tu stavíme na zníženie hluku a šetrenie paliva a dúfame, že sa vozidlá v nasadení osvedčia a občania ich dobre príjmu.“

Claudia Schaue