O nás - Redox Lučenec

O nás

Nachádzate sa na: Domov » O nás

O SPOLOČNOSTI REDOX S.R.O.

Spoločnosť REDOX, s.r.o. Lučenec je najväčším slovenským dodávateľom komunálnej techniky pre mestá, obce a spoločnosti, ktoré nakladajú s komunálnym a separovaným odpadom, pričom hlavný dôraz spoločnosť venuje komplexným dodávkam techniky pre zber, triedenie, zhodnotenie a zneškodnenie komunálnych odpadov.

Našimi partnermi (výrobcami a dodávateľmi techniky) sú významní európski výrobcovia nadstavieb na zvoz odpadu (Faun Nemecko, Zoeller Nemecko), kompaktorov zhutňujúcich odpady na skládkach (TANA Fínsko), zametačov chodníkov a ciest (Faun Nemecko, Schmidt Nemecko). Nemecká spoločnosť Faun je najväčším výrobcom nadstavieb na zvoz odpadu v Európe, v globálnom merítku je svetová dvojka. Faun hýbe komunálnou sférou už 225 rokov, pričom neustále určuje trendy v oblasti techniky transportu odpadu. V sektore predaja hákových a ramenových nosičov kontajnerov výhradne zastupujeme českého výrobcu FORNAL z Kroměříža..

V rokoch 2006-2010 spoločnosť REDOX, s.r.o. dosiahla v oblasti predaja kompaktorov pre skládky odpadu v SR 90% trhový podiel, v predaji vozidiel a nadstavieb na zvoz odpadu 75% trhový podiel. V rokoch 2011 a 2015 je výška trhového podielu nadstavieb Faun až 90%, rovnomerne u privátnych a samosprávnych zákazníkov.

Popri predaji nových výrobkov, prevádzame servis a generálne opravy všetkých nadstavieb na zvoz odpadu, všetkých značiek kompaktorov.

Ako jediná spoločnosť v SR prenajímamevozidlá na zvoz odpadov všetkých kategórií.

Základné imanie spoločnosti REDOX, s.r.o. je 746 360 €, skupina REDOX zamestnáva 35 zamestnancov , z toho je 20 výrobných, respektíve servisných pracovníkov.

MÁTE NEJAKÉ OTÁZKY?


Neváhajte nás kontaktovať či už telefonicky alebo formou e-mailu, radi Vám odpovieme.