PPetra doslova vyrástla na lyžiach. Každú zimu rodina Vlhovcov otvorila na lyžiarskych svahoch dvoch zimných stredísk svoje bufety. Práve vtedy Petra a jej brat strávili celé dni lyžujúc a bola to práve Petra, kto opúšťal zjazdovku ako posledný.

Finančný
Dĺžka spolupráce
2019 -

Petrin príbeh

Zábava sa zmenila na vášeň a vášeň na kariéru. Keď ako osemročná skončila na svojich prvých pretekoch na ôsmom mieste, jej rodičia sa rozhodli podporiť jej talent, zanietenie odhodlanie tvrdo na víťazstve pracovať. Petra je súťaživá osoba a so správnou podporou celej rodiny ako šestnásťročná zvíťazila v slalome na Zimných olympijských hrách mládeže v Innsbrucku. Pri jej svetovej premiére v Semmeringu v roku 2012 dosiahla vo veku 17 rokov jedenáste miesto, čo bolo jej vstupenkou do svetovej elity.

Petra vyrástla z prostredia ktoré nie je veľmi žičlivé, podpore lyžovaniu a športu ako takému. Môžeme povedať že značná časť slovenských športovcov vyrástla vďaka obetavosti rodiny, a nie vďaka zavedenému systému podpory lyžovania, ako napríklad v Rakúsku alebo v Nemecku. REDOX má podobný príbeh, nevyrástli sme vďaka privatizácii, subvenciám, daňovým úľavám alebo špeciálnym privilégiám. Za 18 rokov existencie REDOXu sa nám podarilo presadiť sa, a byť úspešný. Vďaka tvrdej práci, odhodlaniu a znalosti trhu. V tomto sú príbehy, Petry a REDOXu veľmi podobné. JUDr. Roman Malček, majiteľ REDOX s.r.o.

O dva roky neskôr sa Petra stala juniorskou majsterkou sveta v slalome na domácej pôde – v Jasnej. Odvtedy Petra súťažila na dvoch zimných olympijských hrách, dokončila 7 sezón svetového pohára, kde dosiahla 26 pódiových umiestnení a 9 pretekov vyhrala. V roku 2019 skončila v celkových výsledkoch svetového pohára na druhom mieste v slalome, obrovskom slalome, aj v celkovom hodnotení. Ôsmeho februára 2018 vyhrala prvú individuálnu medailu pre Slovensko. Tento rok, vo veku 24 rokov, trénovala tvrdšie než kedykoľvek predtým, pripravená postaviť sa na svahy pre viac zábavy, súbojov a víťazstiev.