EX-20-white

Kontaktujte nás

A. S. Jegorova 2, 984 01 Lučenec-Opatová pri Lučenci

Sledujte nás

Mercedes-Benz 6×2 CNG + Faun Rotopress

VV časoch vysokých energetických cien hrajú rozumné ekonomické riešenia dôležitú úlohu. Ako najväčší európsky výrobca vozidiel na zber odpadu vyvinul Faun nový pohon, s ktorým šetríte svoje náklady a súčasne šetríte aj životné prostredie.

  • 33% menšia spotreba pohonných hmôt

Podiel spotreby pohonných hmôt z celkových nákladov na prevádzku vozidla na zber odpadov sa enormne znížil. Podľa odhadov sa náklady znížia o 40%. Nový model Rotopress CNG ušetrí až jednu tretinu nákladov pohonných hmôt za dennú prevádzku.

  • 33% menej CO2 – emisií

Len ten, kto môže predkladať logické koncepty, zostáva na dlhšiu dobu dôveryhodný. Zníženie emisií pri Faun Rotopress CNG pôsobí pozitívne na objem CO2.

Značka vozidla
Mercedes Benz
Nadstavba
Faun Rotopress
Palivo
CNG
Vyklápač
Podľa výberu

Na porovnanie

Iné vozidlá na zber komunálneho odpadu vydávajú cca.106 dB (A), toľko, ako reťazová píla, (pre ľudské ucho je to zvýšenie o 15 dB) a to je trojnásobné zvýšenie hlučnosti.

Veľmi tichý, veľmi hospodárny a extrémne robustný.

Požiadavky na motor pre vozidlá na zber odpadu sú veľmi mnohostranné a rozlišujú sa počas denných liniek zberu. S opciou CNG dosiahol Faun optimálnu hnaciu jednotku s vlastným agregátom. Tým šetrí náklady na prevádzku a životné prostredie. Profitujte s týmto jedinečným energetickým konceptom a nechajte Faun Rotopress CNG aby pre Vás šetril náklady.